farmOS Maple (3.0.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Quantity
sk: Množstvo

en: Date
sk: Dátum

en: Notes
sk: Poznámky

en: Units
sk: Jednotky

en: Completed
sk: Ukončená
