farmOS Maple (3.0.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Quantity
ca: Quantitat

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Units
ca: Unitats

en: Completed
ca: Completat
