farmOS Maple (3.0.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Quantity
ro: Cantitate

en: Date
ro: Data

en: Reset
ro: Resetează

en: Notes
ro: Note

en: Completed
ro: Finalizată
