Farm Multitenant (1.0.0-beta4) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Members
eu: Kideak

en: Organization
eu: Erakundea
