Farm Multitenant (1.0.0-beta5) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Cancel
oc: Anullar

en: User
oc: Utilizaire

en: Organizations
oc: Organisations

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
oc: Una error s'es producha al moment del traitement de @operation amb per arguments : @args
