Farm Multitenant (1.0.0-beta6) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Title
af: Titel

en: Operations
af: Aksies

en: Group
af: Groep

en: Type
af: Tipe

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Reset
af: Herstel

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek

en: User
af: Gebruiker

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: Roles
af: Rolle

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
