Farm Multitenant (1.0.0-beta6) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Group
am: ቡድን

en: Type
am: ዓይነት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Name
am: ስም

en: Default
am: ነባሪ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Page
am: ገጽ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Sort by
am: ደርድር
