Farm Multitenant (1.0.0-beta6) - en to ar translation catalogue (24 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Operations
ar: عمليات

en: Group
ar: المجموعة

en: Type
ar: النوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Name
ar: الاسم

en: Default
ar: الافتراضي

en: Updated
ar: التحديث

en: User
ar: مستخدم

en: All
ar: الكل

en: Page
ar: الصفحة

en: Roles
ar: الأدوار

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: No content available.
ar: لا يوجد محتوى.

en: Items per page
ar: العناصر لكل صفحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: « First
ar: « الأولى

en: Last »
ar: الأخيرة »

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
