Farm Multitenant (1.0.0-beta6) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Group
ast: Grupu

en: Type
ast: Triba

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Name
ast: Nome

en: Default
ast: Predefiníu

en: Updated
ast: Anováu

en: User
ast: Usuariu

en: All
ast: Too

en: Page
ast: Páxina
