Farm Multitenant (1.0.0-beta6) - en to az translation catalogue (23 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Group
az: Qrup

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: Updated
az: Yeniləndi

en: User
az: İstifadəçi

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Roles
az: Rollar

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: No content available.
az: Əlçatan məzmun yoxdur.

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Dropbutton
az: Düşmə düyməsi
