Farm Multitenant (1.0.0-beta6) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Operations
be: Аперацыі

en: Group
be: Група

en: Type
be: Тып

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Reset
be: Скінуць

en: Name
be: Імя

en: Default
be: Прадвызначана

en: Updated
be: Абноўлена

en: User
be: Карыстальнік

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: Roles
be: Ролі

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць

en: Joined
be: Далучыўся

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.
