Farm Multitenant (1.0.0-beta6) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Operations
bg: Действия

en: Group
bg: Група

en: Type
bg: Тип

en: Cancel
bg: Отмени

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Name
bg: Име

en: Default
bg: По подразбиране

en: Updated
bg: Обновено

en: User
bg: Потребител

en: All
bg: Всички

en: Page
bg: Страница

en: Roles
bg: Роли

en: Apply
bg: Търси

en: Joined
bg: Регистриран
