Farm Multitenant (1.0.0-beta6) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Type
bn: টাইপ

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Name
bn: নাম

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: All
bn: সমস্ত

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: No content available.
bn: কোন কন্টেন্ট নেই।
