Farm Multitenant (1.0.0-beta6) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Operations
bs: Operacije

en: Group
bs: Grupa

en: Type
bs: Tip

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Name
bs: Ime

en: User
bs: Korisnik

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: Roles
bs: Uloge

en: Members
bs: Članovi

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
