Farm Multitenant (1.0.0-beta6) - en to ca translation catalogue (28 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Operations
ca: Operacions

en: Group
ca: Grup

en: Type
ca: Tipus

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Name
ca: Nom

en: Default
ca: Per defecte

en: Updated
ca: Actualitzat

en: User
ca: Usuari

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: Roles
ca: Rols

en: Members
ca: Membres

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Joined
ca: Afegit

en: Organizations
ca: Organitzacions

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava @operation amb paràmetres : @args

en: Master
ca: Mestre

en: Group membership
ca: Membres del grup

en: Dropbutton
ca: Botó desplegable
