Farm Multitenant (1.0.0-beta6) - en to cs translation catalogue (25 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Operations
cs: Operace

en: Group
cs: Skupina

en: Type
cs: Typ

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Name
cs: Jméno

en: Default
cs: Výchozí

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: User
cs: Uživatel

en: All
cs: Vše

en: Page
cs: Stránka

en: Roles
cs: Role

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Joined
cs: Připojen

en: No content available.
cs: Žádný obsah není k dispozici.

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
cs: Došlo k chybě během zpracování operace @operation s argumenty: @args

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
