Farm Multitenant (1.0.0-beta6) - en to da translation catalogue (29 entries)

en: Title
da: Titel

en: Operations
da: Handlinger

en: Group
da: Gruppe

en: Cancel
da: Annullér

en: Reset
da: Gendan

en: Name
da: Navn

en: Default
da: Standard

en: Updated
da: Opdateret

en: User
da: Bruger

en: All
da: Alle

en: Page
da: Side

en: Roles
da: Roller

en: Desc
da: Faldende

en: Members
da: Medlemmer

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Joined
da: Indmeldt

en: Organizations
da: Organisationer

en: No content available.
da: Der er intet indhold at vise.

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Add member
da: Tilføj medlem

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
da: Der opstod en fejl under behandlingen af @operation med argumenterne: @args

en: Asc
da: Stigende

en: Group membership
da: Gruppe medlemskab

en: Dropbutton
da: Dropknap
