Farm Multitenant (1.0.0-beta6) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Name
dz: མིང་།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Roles
dz: ལས་འགན།
