Farm Multitenant (1.0.0-beta6) - en to el translation catalogue (22 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Group
el: Ομάδα

en: Type
el: Τύπος

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Name
el: Όνομα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: User
el: Χρήστης

en: All
el: Όλες

en: Page
el: Σελίδα

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Joined
el: Ημ. Εγγραφής

en: No content available.
el: Δεν υπάρχει διαθέσιμη ύλη.

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
