Farm Multitenant (1.0.0-beta6) - en to fa translation catalogue (25 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Operations
fa: عملیات

en: Group
fa: گروه

en: Type
fa: نوع

en: Cancel
fa: لغو

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Name
fa: نام

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Updated
fa: به‌روز

en: User
fa: کاربر

en: All
fa: همه

en: Page
fa: صفحه

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Desc
fa: نزولی

en: Members
fa: اعضا

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Joined
fa: عضو شده

en: Organizations
fa: سازمان‌ها

en: No content available.
fa: هیچ محتوایی در دسترس نیست.

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
