Farm Multitenant (1.0.0-beta6) - en to fi translation catalogue (29 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Group
fi: Ryhmä

en: Type
fi: Tyyppi

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Reset
fi: Palauta

en: Name
fi: Nimi

en: Default
fi: Oletus

en: Updated
fi: Päivitetty

en: User
fi: Käyttäjä

en: All
fi: Kaikki

en: Page
fi: Sivu

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Members
fi: Jäsenet

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Edit member
fi: Muokkaa jäsentä

en: Apply
fi: Käytä

en: Joined
fi: Liittyi

en: Delete relation
fi: Hylkää suhde

en: No content available.
fi: Ei sisältöä.

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Add member
fi: Lisää jäsen

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
fi: Virhe käsiteltäessä operaatiota @operation argumenteilla: @args

en: Master
fi: Isäntä

en: Group membership
fi: Ryhmän jäsenyys

en: Remove member
fi: Poista jäsen
