Farm Multitenant (1.0.0-beta6) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Title
gl: Título

en: Operations
gl: Operacións

en: Group
gl: Grupo

en: Type
gl: Tipo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Name
gl: Nome

en: Default
gl: Predeterminado

en: Updated
gl: Actualizado

en: User
gl: Usuario/a

en: All
gl: Todo

en: Page
gl: Páxina

en: Members
gl: Membros

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »
