Farm Multitenant (1.0.0-beta6) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Group
gu: સમૂહ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Name
gu: નામ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Joined
gu: જોડાયા
