Farm Multitenant (1.0.0-beta6) - en to he translation catalogue (29 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Group
he: קבוצה

en: Type
he: סוג

en: Cancel
he: ביטול

en: Reset
he: איתחול

en: Name
he: שם

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Updated
he: עודכן

en: User
he: משתמש

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: Roles
he: תפקידים

en: Desc
he: יורד

en: Members
he: חברים

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Edit member
he: עריכת חבר

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Joined
he: הצטרף

en: Delete relation
he: מחיקת יחס

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Add member
he: הוספת משתתפים

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
