Farm Multitenant (1.0.0-beta6) - en to hi translation catalogue (22 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Group
hi: समूह

en: Type
hi: प्रकार

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Name
hi: नाम

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Updated
hi: अद्यतित

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: All
hi: सभी

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Roles
hi: भूमिका

en: Desc
hi: अवरोही

en: Members
hi: सदस्य

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Apply
hi: लागू करें

en: Joined
hi: में शामिल हुए

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-

en: « First
hi: « पहला

en: Last »
hi: आखरी »
