Farm Multitenant (1.0.0-beta6) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Operations
hr: Operacije

en: Group
hr: Grupa

en: Type
hr: Vrsta

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Reset
hr: Poništi

en: Name
hr: Naziv

en: Default
hr: Zadano

en: Updated
hr: Osvježeno

en: User
hr: Korisnik

en: All
hr: Svi

en: Page
hr: Stranica

en: Roles
hr: Uloge

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Joined
hr: Pridružio se

en: No content available.
hr: Nema sadržaja.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hr: Došlo je do greške tijekom @operation s argumentima: @args

en: Asc
hr: Uzlazno
