Farm Multitenant (1.0.0-beta6) - en to hu translation catalogue (39 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Operations
hu: Műveletek

en: Group
hu: Csoport

en: Type
hu: Típus

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Name
hu: Név

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Updated
hu: Frissítve

en: User
hu: Felhasználó

en: All
hu: Mind

en: Page
hu: Oldal

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Desc
hu: Csökk

en: Members
hu: Tagok

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Edit member
hu: Tag szerkesztése

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Joined
hu: Csatlakozott

en: Organizations
hu: Szervezetek

en: Delete relation
hu: Kapcsolat törlése

en: No content available.
hu: Nincs elérhető tartalom.

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Add member
hu: Tag hozzáadása

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hu: @operation feldolgozása közben hiba történt az argumentumokkal: @args

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Group membership
hu: Csoporttagság

en: Remove member
hu: Tag eltávolítása

en: Edit relation
hu: Kapcsolat szerkesztése

en: Dropbutton
hu: Lenyíló gomb

en: This field has been disabled by the plugin to guarantee the functionality that's expected of it.
hu: A bővítmény letiltotta ezt a mezőt az elvárt funkcionalitásának biztosítása érdekében.

en: View member
hu: Tag megtekintése

en: View relation link
hu: Kapcsolat megtekintéséhez hivatkozás

en: View relation
hu: Kapcsolat megtekintése
