Farm Multitenant (1.0.0-beta6) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Group
hy: Խումբ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Name
hy: Անուն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: User
hy: Օգտագործող

en: Page
hy: Էջ

en: Roles
hy: Դերեր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
