Farm Multitenant (1.0.0-beta6) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Title
is: Titill

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Group
is: Hópur

en: Type
is: Gerð

en: Cancel
is: Hætta við

en: Reset
is: Endursetja

en: Name
is: Nafn

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Updated
is: Uppfært

en: User
is: Notandi

en: All
is: Allt

en: Page
is: Síða

en: Roles
is: Hlutverk

en: Members
is: Meðlimir

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
