Farm Multitenant (1.0.0-beta6) - en to ja translation catalogue (36 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Operations
ja: 操作

en: Group
ja: グループ

en: Type
ja: タイプ

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Reset
ja: リセット

en: Name
ja: 名前

en: Default
ja: デフォルト

en: Updated
ja: 更新

en: User
ja: ユーザー

en: All
ja: すべて

en: Page
ja: ページ

en: Roles
ja: 役割

en: Desc
ja: 降順

en: Members
ja: メンバー

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Edit member
ja: メンバーを編集する

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: Joined
ja: 登録日

en: Delete relation
ja: 関連を削除する

en: No content available.
ja: コンテンツが見つかりません。

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Add member
ja: メンバーを追加

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ja: 引数の @operation を処理中にエラーが発生しました: @args

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター

en: Group membership
ja: グループ メンバーシップ

en: Remove member
ja: メンバーを削除する

en: Edit relation
ja: 関連を編集する

en: Dropbutton
ja: ドロップボタン

en: View member
ja: メンバーを見る

en: View relation
ja: 関連を見る
