Farm Multitenant (1.0.0-beta6) - en to jv translation catalogue (18 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Operations
jv: Operasi

en: Group
jv: Grup

en: Type
jv: Tipe

en: Cancel
jv: Batal

en: Reset
jv: Baléknā

en: Name
jv: Jeneng

en: Default
jv: Gawan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: User
jv: Panganggo

en: All
jv: Kabèh

en: Page
jv: Kācā

en: Roles
jv: Parāgā

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Joined
jv: Nggabung

en: No content available.
jv: Ora ānā kontèn sing cumawis.

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
