Farm Multitenant (1.0.0-beta6) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Name
kk: Аты

en: Default
kk: Стандартты

en: User
kk: Пайдаланушы

en: All
kk: Барлық

en: Page
kk: Бет

en: Roles
kk: Рөлдер

en: No content available.
kk: Контент жоқ.
