Farm Multitenant (1.0.0-beta6) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Group
km: ក្រុម

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page
km: ទំព័រ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: No content available.
km: គ្មា​ន​មាតិកា​ទេ​ ។
