Farm Multitenant (1.0.0-beta6) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Group
ku: گرووپ

en: Type
ku: جۆر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Name
ku: ناو

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: All
ku: هەموو

en: Page
ku: پەڕە

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: No content available.
ku: هیچ ناوەڕۆکێک نییە.
