Farm Multitenant (1.0.0-beta6) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Group
lt: Grupė

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: User
lt: Narys

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Roles
lt: Rolės

en: Members
lt: Nariai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
