Farm Multitenant (1.0.0-beta6) - en to lv translation catalogue (22 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Operations
lv: Darbības

en: Group
lv: Grupa

en: Type
lv: Veids

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: User
lv: Lietotājs

en: All
lv: Visi

en: Page
lv: Lapa

en: Roles
lv: Lomas

en: Desc
lv: Dilst.

en: Members
lv: Dalībnieki

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Joined
lv: Pievienojās

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
