Farm Multitenant (1.0.0-beta6) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Operations
mg: Hatao

en: Group
mg: Vondrona

en: Type
mg: Karazana

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: User
mg: Mpampiasa

en: No content available.
mg: Tsy mbola misy zavatra azo aseho.
