Farm Multitenant (1.0.0-beta6) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Type
ml: തരം

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Name
ml: പേര്

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്
