Farm Multitenant (1.0.0-beta6) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Name
mn: Нэр

en: Default
mn: Анхны утга

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас

en: Roles
mn: Үүргүүд
