Farm Multitenant (1.0.0-beta6) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Operations
mr: कृती

en: Group
mr: समुह

en: Type
mr: प्रकार

en: Cancel
mr: रद्द

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Name
mr: नाव

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Updated
mr: सुधारित

en: User
mr: सदस्य

en: All
mr: सर्व

en: Page
mr: पान

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
