Farm Multitenant (1.0.0-beta6) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Group
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Roles
ne: भूमिका

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: « First
ne: « पहिलो
