Farm Multitenant (1.0.0-beta6) - en to nl translation catalogue (32 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Group
nl: Groep

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Name
nl: Naam

en: Default
nl: Standaard

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: User
nl: Gebruiker

en: All
nl: Alle

en: Page
nl: Pagina

en: Roles
nl: Rollen

en: Desc
nl: Aflopend

en: Members
nl: Leden

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Edit member
nl: Lid bewerken

en: Apply
nl: Toepassen

en: Joined
nl: Lid geworden

en: Organizations
nl: Organisaties

en: Delete relation
nl: Relatie verwijderen

en: No content available.
nl: Geen inhoud beschikbaar.

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Add member
nl: Lid toevoegen

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van @operation met parameters: @args

en: Asc
nl: Oplopend

en: Group membership
nl: Groepslidmaatschap

en: Remove member
nl: Lid verwijderen

en: Edit relation
nl: Relatie wijzigen

en: Dropbutton
nl: Keuzeknop
