Farm Multitenant (1.0.0-beta6) - en to pl translation catalogue (30 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Operations
pl: Operacje

en: Group
pl: Grupa

en: Type
pl: Typ

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Name
pl: Nazwa

en: Default
pl: Domyślny

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: User
pl: Użytkownik

en: All
pl: Wszystko

en: Page
pl: Strona

en: Roles
pl: Role

en: Desc
pl: Malejąco

en: Members
pl: Członkowie

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Joined
pl: Dołączył

en: Organizations
pl: Organizacje

en: No content available.
pl: Brak zawartości.

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
pl: Wystąpił błąd w trakcie wykonywania @operation z argumentami : @args

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Group membership
pl: Członkostwo grupy

en: Dropbutton
pl: Przycisk rozwijany
