Farm Multitenant (1.0.0-beta6) - en to ro translation catalogue (32 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Group
ro: Grup

en: Type
ro: Tip

en: Cancel
ro: Anulare

en: Reset
ro: Resetează

en: Name
ro: Nume

en: Default
ro: Implicit

en: Updated
ro: Actualizat

en: User
ro: Utilizator

en: All
ro: Toate

en: Page
ro: Pagina

en: Roles
ro: Roluri

en: Desc
ro: Descendent

en: Members
ro: Membri

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Joined
ro: Înscris

en: Delete relation
ro: Ștergeți legătura

en: No content available.
ro: Nu este conținut disponibil.

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Edit relation
ro: Editați legătura

en: View relation link
ro: Vezi link-ul de legături

en: View relation
ro: Vezi legătura

en: Edit relation link
ro: Editați link-ul de legătură

en: Delete relation link
ro: Ștergeți legătura de relație
