Farm Multitenant (1.0.0-beta6) - en to ru translation catalogue (33 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Operations
ru: Операции

en: Group
ru: Группа

en: Type
ru: Тип

en: Cancel
ru: Отмена

en: Reset
ru: Сбросить

en: Name
ru: Название

en: Default
ru: По умолчанию

en: Updated
ru: Обновлено

en: User
ru: Пользователь

en: All
ru: Все

en: Page
ru: Страница

en: Roles
ru: Роли

en: Desc
ru: По убыванию

en: Members
ru: Участники

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Edit member
ru: Редактировать участника

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Joined
ru: Регистрация

en: Organizations
ru: Организации

en: No content available.
ru: Нет доступных материалов.

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Add member
ru: Добавить участника

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ru: Возникла ошибка в процессе @operation с аргументами: @args

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Group membership
ru: Членство в группах

en: Remove member
ru: Удалить участника

en: Dropbutton
ru: Раскрывающаяся кнопка
