Farm Multitenant (1.0.0-beta6) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Name
se: Namma

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: User
se: Geavaheaddji

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre
