Farm Multitenant (1.0.0-beta6) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Operations
sk: Operácie

en: Group
sk: Skupina

en: Type
sk: Typ

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Name
sk: Názov

en: Default
sk: Predvolené

en: Updated
sk: Aktualizované

en: User
sk: Používateľ

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Desc
sk: Zostupne

en: Members
sk: Členovia

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Joined
sk: Členom od

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sk: Pri spracovaní operácie @operation s argumentmi došlo k chybe : @args

en: Asc
sk: Vzostupne
