Farm Multitenant (1.0.0-beta6) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Operations
sl: Operacije

en: Group
sl: Skupina

en: Type
sl: Tip

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Name
sl: Ime

en: Default
sl: Privzeto

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: User
sl: Uporabnik

en: All
sl: Vsi

en: Page
sl: Stran

en: Roles
sl: Vloge

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.
