Farm Multitenant (1.0.0-beta6) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Cancel
sq: Anulo

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: User
sq: Përdoruesi

en: All
sq: Të gjitha

en: Page
sq: Faqe

en: Roles
sq: Rolet

en: No content available.
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.
