Farm Multitenant (1.0.0-beta6) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: Name
sr: Име

en: Default
sr: Подразумевано

en: User
sr: Корисник

en: Roles
sr: Улоге

en: Sort by
sr: Сортирај по
